חוגים

מדענים צעירים

לבקשת ההורים, נפתחה תכנית המשך לתכנית "מדעדודס". חוג שמטרתו להעשיר את ידע החניך ולחשוף אותו לעולם שבו אנו חיים באופן חווייתי תוך עידוד הסקרנות הטבעית. החניך יכיר את תכונות החומרים השונים המרכיבים את הסביבה שלנו, את החי, הצומח והדומם. התלמיד יכיר את עולם המיקרוסקופי ואת היצורים המקרוסקופיים הנמצאים מסביבנו. נלמד על יצורים כגון: סנדלית, אמבה, פעמונית ואף נאכיל אותם. נבצע ניסויים, חלקם בהדגמה וחלקם ע"י התלמידים, ע"מ  להמחיש ולהתקרב לעולם המדעי. נבצע חקר מתמשך על פי נושאי העניין של התלמידים. נעזר ב"מזוודה אופטית" ע"מ ללמוד על עקרונות הפיזיקה באמצעות לייזרים שונים. נצפה דרך הטלסקופ כדי להבין את השימוש בעקרונות אלו במדע.

מתאים לילדי גן חובה- כיתה ג' (הילדים מחולקים בקבוצות לפי שכבת גיל)
יתקיים בימי ב', בין השעות 17:00-18:30.
מחיר שנתי:  1,490 ש"ח
מחיר מיוחד ללקוחות חוזרים מהשנה האחרונה (חוגים/ קייטנות
) – 1,350 ש"ח
ניתן לחלק עד 10 תשלומים.

אנגלית בכיף

בהמשך להצלחה הרבה במחנות הקיץ שהתקיימו במהלך השנים האחרונות, אנו נערכים לקראת שיעורי העשרה באנגלית במהלך שנת הלימודים בבית יציב.
בחוג זה תוצג השפה האנגלית לחניך בצורה חוויתית, ותועבר דרך נושאים מגוונים ומעניינים. החוג משלב תקשוב, שירים, משחקים, דרמה והפעלות נוספות. החוג מעשיר את השפה, משפר את רמת הקריאה והכתיבה ומעלה את הביטחון. תכנית הלימודים מאושרת ע"י הנהלת מחוז דרום ובתמיכת מפקחת המחוז לאנגלית.
מתאים לכיתות א'-ז'.
בימי ה', בין השעות 16:30-18:00.
מחיר שנתי: 1,290 ש"ח, ניתן לחלק עד 10 תשלומים.

רובוטיקה

זהו נושא רב תחומי הנוגע בתחומי הנדסה רבים כמו הנדסת מכונות, הנדסת אלקטרוניקה הנדסת תוכנה והנדסת ייצור. יצירת הרובוטים ע"י הילדים מאפשרת להם להיחשף לתחום המדע והטכנולוגיה בדרך מהנה ומאתגרת המעודדת את התלמיד לגלות יצירתיות ויכולת גבוהה לפתרון בעיות. החוג כולל היכרות בסיסית עם עולם התכנות וההנדסה ואפשרות להתמודדות בתחרויות כגון: FRC , FLL ועוד. משחק בלגו והבנת עקרונות בסיסיים בלוגיקה תורמת לגירוי החשיבה אצל הילדים. בין היתר, ילדים ימצאו פתרונות לקשיים שבהם נתקלים אנשים בעלי מוגבלויות וכך נשריש בהם את ערכי העזרה והנתינה לאחרים. הילדים יתנסו בהרכבה ותכנות של רובוט מסוג LEGO NXT .

מתאים לכיתות ב'-ה' (הילדים מחולקים בקבוצות לפי שכבת גיל).
יתקיים בימי ג', בין השעות 17:00-18:30.
מחיר שנתי: 1,490 ש"ח
מחיר מיוחד ללקוחות חוזרים מהשנה האחרונה (חוגים/ קייטנות) – 1,350 ש"ח.
ניתן לחלק עד 10 תשלומים

 

מתמטיכיף

למידת מתמטיקה בסיסית באמצעות חווית משחק, בנייה ויצירה. הפעלת התלמידים בסביבת למידה המאפשרת הבנה מעמיקה של צורות הנדסיות ותכונותיהן. דגש על שאילת שאלות ועבודת חקר. ההדרכה תעשה באמצעות ערכת למידה ייחודית המתבססת על התנסות רחבה של התלמידים, ויזואליות והמחשה המתאימים לגילאים הצעירים. החוג יאפשר פיתוח חשיבה מתמטית מסדר גבוה, הבנת שאלות מילוליות תוך שימוש בעולם המינוחים המתאים לילדים.

מתאים לכיתות ג'-ו' (הילדים מחולקים בקבוצות לפי שכבת גיל).
יתקיים בימי ד', בין השעות 17:00-18:30.
מחיר שנתי: 1,490 ש"ח
מחיר מיוחד ללקוחות חוזרים מהשנה האחרונה (חוגים/ קייטנות) – 1,350 ש"ח.
ניתן לחלק עד 10 תשלומים

רפואה

החניך יכיר את מונחי הבסיס באנטומיה ובפיזיולוגיה של גוף האדם. נרחיב בנושא מתן "עזרה ראשונה" ואיך ניתן לסייע ברגעי חירום ע"י פעולות בסיסיות. נבין את הקשר בין מערכות הגוף השונות כגון: דם ונשימה. נבצע ניסויים והמחשות רבות כגון: הכנת גבס אחד לשני לטיפול בשבר מדומה ביד. נכיר את גוף האדם, ניצור דגמים של מערכות בגוף: הולכה, נשימה, עצבים ועוד..   ונבצע יחד ניתוחים!

מתאים לכיתות א'-ד' (הילדים מחולקים בקבוצות לפי שכבת גיל).
יתקיים בימי א', בין השעות 17:00-18:30.
מחיר שנתי: 1,490 ש"ח
מחיר מיוחד ללקוחות חוזרים מהשנה האחרונה (חוגים/ קייטנות) – 1,350 ש"ח.
ניתן לחלק עד 10 תשלומים